Home / Mobil / Xiaomi Poco F2 performansı test aşamasında ortaya çıktı!

Xiaomi Poco F2 performansı test aşamasında ortaya çıktı!

Xiaomi’nin uygun bütçeli olan ürün gamı Pocophone, yakın zamanda yeni stilleriyle karşımıza çıkacak.. Xiaomi Poco F2 özellikleri ve performans testinde kalitesini ortaya koyuyor.. Xiaomi Poco F2 modeline ne gibi yeniliklerle gelecek? Kısaca inceleyelim.

Xiaomi Poco F2 performansı ve özellikleri nasıl olacak ?

Xiaomi’nin en uygun bütçeli işlemcisi Snapdragon 845 kullandığı model telefon lanse ettiği Pocophone F1, geçtiğimiz günler küçük bir güncelleme ile karşımıza çıkmıştı. İki farklı kasa ile sunuma çıkmış ve daha sonrasında bir güncelleme ile daha karşımıza çıkmıştı.

Anlaşılan o ki Xiaomi yetkilileri tam gaz çalışmaya devam ediyor ve yeni Poco F2 için çalışmalarını devam ettiriyor. Özellikle fiyatıyla büyük yankı getiren Xiaomi Pocophone F1, bir kez daha kullanıcıları şaşırtmayı hedefliyor.

Performans testinde açığa çıkan Poco F2 isimli model telefon, yine diğerinde olduğu gibi Snapdragon 845 işlemciden performans alıyor ve yine 6 GB RAM seçeneği bulunuyor. Android 9 Pie ile çalıştığı görülen modelin farklı olmayan işlemci ve RAM’le gelebilecek olması ise asıl değişikliğin ekran, kamera ve batarya gibi kısımlarda olabileceğini gösteriyor.

Tek çekirdek testinde 2321 puan alan Poco F2, çok çekirdek testinde farklı perfonmans göstererek 7564 puan almış.Bakalım Xiaomi’nin yeni fiyat performans modeli bize neler göstericek?

About ilhansylmz

Check Also

Milli İşlemci ‘Çakıl’ Geliyor ! Bakan Varank Açıkladı !

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank , silah sistemlerimizde kullanılan yabancı teşhirli mikroişlemcilerin yerini alabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir