Home / Mobil / Turkcell Bip Wep Arayüzü Değişikliği

Turkcell Bip Wep Arayüzü Değişikliği

Turkcell’in gözdesi mesajlaşma uygulaması son zamanların popüleri Turkcell Bip, bir yıla yakın süredir web tarayıcısı üzerinden de hizmet veriyor. Whatasap uygulamasında olduğu gibi QR kod okutarak bağlandığınız Bip Web sürümü güncellendi ve farklı arayüzü yenilendi.

Turkcell Bip Web arayüzü yenilendi!Neler Değişti?

Yeni güncelleme ile ikon bölümlerinde değişiklikler gördüğümüz gibi tasarım daha farklı bir görüntü ile karşımıza çıkıyor. Sol tarafa bir sütun eklenmiş. Profil Girişi ve Mesaj bölümü sol taraftaki menüye taşınmış. Bu sayede sohbet alanının daha çok ön planda olması sağlanmıştır.

Sıklıkla mavi ton kullanılan tasarım bu sefer üst kısımlar beyaz olarak karşımıza çıkıyor Web arayüzünde logo ve ikonlar dışın pek mavi renk kullanılmamış.

S ohbet penceresinde de göze takılan birkaç değişiklik bulunuyor. Beyazdan maviye tonlaşan sohbet penceresi mavi olarak değiştirilmiş.Son olarak, Emoji, ses kaydetme ve dosya gönderme butonlarının konumlara baştan ayarlanmıştır.

Turkcell BiP Web nasıl kullanılır?

1. İlk olarak tarayıcınızdan BiP hizmeti veren siteye giriş yapmanız gerekiyor.Tarayıcınızı açın ve bu bağlantıdaki adrese girin.
2. Telefonunuzdan BiP uygulamasına girerek Profil menüsünü açın ve BiP WEB seçeneğine tıklayın.
3. Web sayfasındaki QR kod kısmını telefonunuzda açılan kameraya okutun.
Sizlerde bu yolu izleyerek bilgisayar üzerinden dosya gönderimi ve mesajlaşma işlemlerini kullanabilirsiniz.

About ilhansylmz

Check Also

Milli İşlemci ‘Çakıl’ Geliyor ! Bakan Varank Açıkladı !

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank , silah sistemlerimizde kullanılan yabancı teşhirli mikroişlemcilerin yerini alabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir