Home / Oyun / PlayStation 5 çok ses getirecek!

PlayStation 5 çok ses getirecek!

Uzun zamandır beklenen PlayStation 5 hakkında yeni bilgiler gelmeye son hızıyla devam ediyor. Yeni gelişmelere göre PlayStation 5 ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya çıktı.

Sony’e yakın kaynaklardan elde edileb bilgilere göre 2020 yılında tanıtıma girecek PlayStation 5 ile birlikte, gelecek olan PS VR‘ın 4K çözünürlük ve 240fps desteğiyle beraber piyasaya gireceği konuşuluyor.

PlayStation 5 Hakkın Kısa Bir Video

Oyun dünyasındaki tüm dengeleri değiştirmeye çalışan Sony, oyun severleri ne kadar 1.5 yıl bekletecek olsada görünene göre beklediklerine değecek gözüküyor.

PlayStation 5 Performansı ve Fiyatı nasıl olacak?

PlayStation 4′ün çıkış süresinden itibaren 7 yıl kadar zaman gece gündüz çalışan Sony, 2020 yılının Mart veya Kasım ayında hem teknik hem donanımsal özellikleriyle öne çıkan bu oyun konsolunu piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Bu özelliklerde bir oyun konsolu ile PC oyuncularını kıskandıracak olan Sony, yeni nesil oyun konsolunda  AMD Ryzen 8 Core işlemciyle birlikte karşımıza çıkmayı planlıyor.

Fiyat olarak araştırmalarımıza göre etiket fiyatı 500$ olarak piyasaya sürülmesi beklenen PS5(Playstation 5) oyun severlerini ilgisini şimdiden çekmeyi başarmış tüm gözler bu oyun konsolunun üzerin gözüküyor.

About ilhansylmz

Check Also

Milli İşlemci ‘Çakıl’ Geliyor ! Bakan Varank Açıkladı !

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank , silah sistemlerimizde kullanılan yabancı teşhirli mikroişlemcilerin yerini alabilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir